O firmie

 

Nasz zakład produkcyjny "IW0X" reprezentowany przez Pana Bogusława Turek z siedzibą Izdebnik 525, jest obecny na rynku meblarskim od 1998r. Z myślą o Naszych Klientach w roku 2011 zdecydowaliśmy się ułatwić Państwu dostęp do szerokiej gamy Naszych produktów otwierając Salon Meblowy IWOX. Budynek ten usytuowany jest przy głównej drodze, co sprawia, że łatwo do Nas trafić.

W Naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim meble wypoczynkowe Naszej produkcji, które cechują się wygodą, funkcjonalnością oraz wysokim standardem wykonania. Spośród Naszej oferty, każdy wybierze meble spełniające wszelkie oczekiwania, a nowoczesne wzornictwo zaspokoi większość gustów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment mebli do Waszego domu, a w szczególności mebli tapicerowanych w tym z funkcją spania i pojemnikiem na pościel w bardzo różnorodnej kolorystyce i szerokiej gamie tkanin, oraz skór naturalnych jak i również ekoskór.

W Naszym salonie znajdą Państwo również meble takie jak: stoły, krzesła, ławy,komody, witryny, sypialnie, jadalnie. Meble te mogą być wykonane z naturalnego drewna dębowego lub bukowego jak i również z gotowych płyt.
Producenci, z którymi współpracujemy to polskie firmy, które obecnie są na polskim rynku od wielu lat, ich produkty są znane także poza granicami naszego kraju.

Wdrażamy trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim, oferując towary wysokiej jakości za rozsądną cenę. Wszystko to możliwe jest dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń z nowoczesną technologią wykonania.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy wykonanie mebli na dowolny wymiar w różnorodnej ofercie materiałów obiciowych, natomiast meble z drewna naturalnego mogą zostać wybarwione na dowolny kolor dostępny w proponowanych przez Nas paletach barw.